Imprezy firmowe

Pokoje zagadek to nie tylko genialna rozgrywka, ale i możliwość nabycia wielu bardzo ważnych umiejętności! Współpraca która jest jednym z najważniejszych elementów potrzebnych do osiągnięcia sukcesu, logiczne myślenie, prawidłowe łączenie faktów i myślenie strategiczne, spostrzegawczość, oraz kreatywność. Nie zapominajmy jednak że jest to też miejsce w którym można się lepiej poznać! Po rozgrywce zawsze można spokojnie usiąść i podzielić się wrażeniami w naszym lobby. Mistrzowie gry zawsze chętnie i z entuzjazmem odpowiedzą na wasze wszystkie pytania.

Jeśli szukasz pomysłu na wyjście towarzyskie czy imprezę firmową, serdecznie zapraszamy do naszych pokoi zagadek! Czeka na was eleganckie lobby z tarasem, oraz miła obsługa. W każdym z naszych scenariuszy będzie mnóstwo zaskakujących rozwiązań technicznych, jak i tajemnic. Tylko od was zależy czy sprostacie wyzwaniu!

Escape Me Gdynia pozwoli wam doświadczyć wielu niesamowitych emocji, oraz zgromadzić mnóstwo wspaniałych doświadczeń. Pokoje zagadek to prawdziwe wyzwanie któremu nie każdy jest w stanie sprostać, jednak jeśli wam się uda to wielka satysfakcja murowana!