Pokoje zagadek Gdynia

Macie 60 minut żeby wydostać się z trzech klimatycznych pokoi zagadek. Chatka Hagrida pozwoli przenieść się do świata Harrego Pottera. Przeklęta Twierdza, jest inspirowana sagami Wiedźmińskimi. Krwawe Poczuj się jak bohater filmu grozy odwiedzając niezwykle krwawy scenariusz i wcielcie się w role Mordercy który staje na skraju swojej osobowości !

Zgrana ekipa

Pokoje stworzone są dla grup od 2-5 osób . Nasze pokoje zagadek są tak zaprojektowane, by wszyscy uczestnicy musieli współpracować.

Poziom trudności

Pokój dla graczy początkujących jak i dla doświadczonych, dzięki rozbudowanemu oraz ciekawemu systemowi podpowiedzi

Często zadawanie pytania!

Co gdy czas gry skończy się ?

Jeśli nie uda wam wyjść się z pokoju w czasie gry, nasz mistrz gry wypuści was z pokoju i powie wam w ilu procentach gry ukończyliście scenariusz. Mistrz gry pozwoli też rozwiać wszelkie wasze pytania. Jeśli będziecie czuli że jesteście nieusatysfakcjonowani i chcecie przejść pokój jeszcze raz, bądź też pokój tak bardzo się podobał że chcecie wrócić, możecie skorzystać z rewanżu, które są za 69 zł. O szczegóły pytajcie Mistrza Gry.


Czy w pokoju jesteśmy sami ?

Podczas gry jest tylko wasza grupa, a nad waszą rozgrywką czuwa mistrz gry który będzie dbał aby wasza gra była płynna i byście dostali podpowiedź w odpowiednim momencie.


Czy trzeba mieć coś ze sobą do gry ?

Do gry nie potrzebne są wam żadne elementy dodatkowe. Wszystko co potrzebujecie jest w naszych pokojach, choć odrobina optymizmu doda wam otuchy podczas rozgrywki.


Kto może brać udział w zabawie?

Na wszystkie nasze scenariusze nie ma ograniczeń wiekowych. Ważne żeby z osobą poniżej 14 roku życia była osoba dorosła. Zagadki w pokojach stanowią równe wyzwanie zarówno dla dzieci jak i dorosłych, ponieważ opierają się na spostrzegawczości, logice, współpracy i wyobraźni. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 511 656 970


Escape Room Gdynia Chatka Hagrida

Udając się po zielarską poradę do gajowego i strażnika kluczy Hagrida, trafiacie do jego chatki na skraju Zakazanego Lasu. Drzwi są lekko uchylone więc wchodzicie. Nagle słyszycie dziwne dźwięki z tajemniczej skrytki. Czyżby to Akramantula Aragog?!


Escape Room Gdynia Przeklęta Twierdza

Stara opustoszała twierdza… Dawno temu miała tam miejsce potworna rzeź która pochłonęła życie dziesiątek żołnierzy. Historia smutna… ale jeszcze smutniejsze jest to że oni wciąż tam są… spętani łańcuchami klątwy. Każdy kto próbował im pomóc nigdy nie wracał… wliczając w to wiedźmina. Miech złota dla tego kto klątwę zdejmie! Odważycie się?


Escape Room Gdynia Tajemnica Atlantydy

Wcielacie się w rolę badaczy, którzy na pewnych wykopaliskach, odnaleźli stary notes. Dzięki niemu dowiedzieliście gdzie znajduje się pracownia człowieka, który poświęcił życie na badaniu tajemnicy zaginionego londu. Udało wam się również odczytać, że odkrywca wpadł na coś co może zmienić świat. Podejmiecie wyzwanie?


Escape Room Gdynia Bagno Ogra

Bagno Ogra to 60 minut przygody. Klimatyczny escape room z śmieszną fabułą daje dużo rozrywki więc warto sprawdzić co dla Was przygotowaliśmy. Pokój zagadek przygotowany dla każdego kto lubi dobrze porozkminiać i kocha przygodę. Znajdziecie wiele zagadek elektronicznych, mechanizmów oraz zagadek analogowych. Więc każdy gracz ma coś dla siebie, a są też zręcznościowe wyzwania. Przygoda jak się patrzy


Jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytanie to prosimy o kontakt: tel. 511 565 970