Imprezy firmowe

Ucieczka z pokoi zagadek Escape Me to niesamowite doświadczenie, która wam da wiele pozytywnych wrażeń. Zabawa „typu real life escape game” jest bardzo pasjonująca i pozytywnie wpływa na prace zespołową czy też na rozwiązywanie problemów.

Rozgrywka typu escape room oparta jest w dużej mierze na współpracy oraz zwiększa szanse na stworzeniu zaangażowania pracowników. Pomaga również rozwinąć umiejętności i wpływa na pozytywne relacje w zespole.

Ucieczka Escape Me scala umiejętność szybkiego rozwiązywania kłopotów, myślenia logicznego i pracy zespołowej. To zabawa dla wszystkich grup wiekowych!

Właściwe umiejętności zespołowe jak spostrzegawczość, zręczność, umiejętność logicznego myślenia pomogą wam rozwikłać zagadki w escape room i pozwolą wam uciec przed opływem 60 minut z zamkniętych pokoi.

Jeśli szukasz miejsca na spotkanie towarzyskie lub chcesz zorganizować imprezę firmową aby zgrać ze sobą swoich pracowników przyjdź do Escape Me Poznań na starym rynku! Ucieczka Escape Me jest elektryzująca, zajmująca, wymagająca, edukacyjna i przede wszystkim jest to świetna zabawa, która na pewno spodoba się waszej ekipie!