Pokoje zagadek Poznań

Macie 60 minut żeby wydostać się z trzech klimatycznych pokoi zagadek. Sabat : Poczuj się jak bohater filmu grozy odwiedzając niezwykle mroczną chatkę w której zmierzycie się z niebezpieczną WIEDŹMĄ! Kac Poznań : da wam możliwość odkrycia Poznania od innej strony.

Zgrana ekipa

Pokoje stworzone są dla grup od 2-5 osób . Nasze pokoje zagadek są tak zaprojektowane, by wszyscy uczestnicy musieli współpracować.

Poziom trudności

Pokój dla graczy początkujących jak i dla doświadczonych, dzięki rozbudowanemu oraz ciekawemu systemowi podpowiedzi

Często zadawanie pytania!

Co dzieje się po czasie gry ?

Gdy czas rozgrywki skończy się zostaniecie wypuszczeni z pokoju a mistrz gry powie wam na jakim etapie w % byliście i rozwieje wszystkie wasze pytania.


Czy w pokoju ktoś jest z nami ?

W środku w pokoju jesteście tylko wy, lecz nad waszymi poczynaniami czuwa mistrz gry. Mistrz gry czuwa nad tym aby wasza gra była by płynna i podpowiedzi były udzielane w odpowiednim momencie.


Czy potrzebne są dodatkowe przedmioty do gry ?

Wszystko czego potrzebujecie do przejścia pokoju jest w środku. Odrobina optymistycznego myślenia się przydaje więc zabierzcie ją ze sobą.


Kto może brać udział w zabawie?

Ważne żeby z osobą poniżej 16 roku życia była osoba dorosła. Ze względu na tematykę oraz treści zawarte w pokoju Sabat i Kac Poznań, w zabawie mogą brać udział wszystkie osoby które ukończyły 16 lat, w przypadku kiedy uczestnicy nie osiągnęli jeszcze tego wieku, muszą przebywać w pokoju wraz z opiekunem. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 669 910 907


Escape Room Poznań Sabat

Czasami strach przybiera różne formy… Niektórzy ludzie mówią że nie mniejszego czy większego zła, że zło to po prostu zło. Ci ludzie bardzo się mylą. Istnieją istoty których istnienie zaprzecza jakiejkolwiek logice czy teorii. Chcą waszej krwi… I ktoś musi je powstrzymać. Podejmiesz wyzwanie i pokonasz Władczynie lasu?


Escape Room Poznań Kac Poznań

Budzisz się rano, pociągasz nosem i przecierasz twarz. Każdy promyk światła przyprawia cię o migrenę no i ten „kapeć w ustach”. Brzmi znajomo? Najgorzej kiedy nagle zadajesz sobie pytanie… Co się do cho**ry wczoraj działo?! Podejmiesz wyzwanie? Przeżyj na własnej skórze konsekwencje dobrej imprezy!


Jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytanie to prosimy o kontakt: tel. 669 910 907