Imprezy firmowe

Ucieczka z pokoi zagadek Escape Me to wyjątkowe doświadczenie, które daje niebywale dużo satysfakcji. Gra „typu real life escape game” jest bardzo wciągająca i bardzo korzystne wpływa na prace zespołową i rozwiązywania problemów.

Istnieją mocne dowody, że rozgrywka typu escape room, jest oparta ściśle na współpracy zwiększa szanse na stworzeniu zaangażowania pracowników. Pomaga także rozwinąć uniwersalne umiejętności i pozytywnie wpływa na wytworzenie więzi w zespole.

Ucieczka Escape Me łączy umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów, myślenia lateralnego i pracy zespołowej. Jest to zabawa dla wszystkich grup wiekowych i nie zależna od kondycji.

Jako zespoły światowej sławy detektywów (do 6 na zespół) "Zamknięci" wewnątrz pokoju zagadek o określonym tematycznie, Twoim zadaniem jest rozwiązać zagadki i uporać się z adrenaliną.

Odpowiednie umiejętności zespołowe jak spostrzegawczość, zręczność, umiejętność logicznego myślenia pomogą wam rozwiązać zagadki w escape room i uda wam się uciec przed upływem 60 minut.

Więc, jeśli szukasz miejsca na spotkanie towarzyskie, czy chcesz zorganizować imprezę firmową aby zgrać ekipę ze sobą, możemy zrobić to wydarzenie niezapomnianym dla was.

Ucieczka Escape Me jest ekscytująca, wciągająca, wymagająca, edukacyjna i przede wszystkim jest to dobra zabawa i na pewno będzie hitem w Twojej ekipie.

Elementy skłądowe imprez escape me

  • Adrenalina podczas gry escape room pomaga w budowaniu pracy zespołowej, daje wyzwanie do intensywnego myślenia i zabawy. - Nasze gry zostały zaprojektowane aby były wyzwaniem do rozwiązania przy pomocy dobrej pracy zespołowej, dzięki odpowiedniej komunikacji w zespole. - Doświadczeni mistrzowie gry będą wspierać was w rozgrywce. - Rozgrywka escape room nadaje się dla wszystkich grup wiekowych, oraz nie jest zależna od waszej kondycji fizycznej. - Ćwiczenia debrief po etapie przejścia pokoju.
  • Dopasowane do waszych unikalnych potrzeb: - 2 pokoje zagadek - Lokal mogący pomieścić do 20 osób. - Pakiety na rozgrywki dla Twojej ekipy. - Opcję prezentu bądź też nagrody. - Pyszne pakiety cateringowe. - Możliwość wynajęcia lobby na cele firmowe (spotkanie, szkolenie).
  • Dbałość o szczegóły to nasze unikalne cechy, które sprawią, że impreza w Escape Me to niezapomniane wydarzenie. - Klimatyczne lobby z obrazami młodych artystów które można nabyć na cele charytatywne - Bezpłatne napoje (kawa, herbata, kakao) - Zagadki Warm-Up do rozrywki przed swoją docelową rozgrywką
  • Dogodnie zlokalizowany lokal w centrum miasta obok najlepszych barów, pubów i dyskotek w Poznaniu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Niezapomnianych Imprez napisz do nas na cezary@escapeme.pl .

Imprezy i spotkania towarzyskie

Ucieczka z pokoi zagadek Escape Me jest to idealny sposób, aby świętować każdą okazję od urodzin, wieczorów kawalerskich, wieczorów panieńskich, po unikalną propozycje małżeństwa (możemy nawet ukryć pierścionek tak aby został odnaleziony z wątkiem naszych zagadek bądź wątkiem z waszego życia). Jako, iż pokoje zagadek zostały zaprojektowane przez doświadczoną ekipę, są one dostępne i przyjemne dla wszystkich, w każdym wieku oraz o każdym stopniu doświadczenia z grami typy „Escape The Room”. Gwarantuje rozrywkę dla całej ekipy! Dajemy wam do użytku przestronne lobby, bezpłatne napoje i dostosujemy do was godziny otwarcia (7 dni w tygodniu).

Mamy wspaniałe pakiety imprez w ofercie

  • Zorganizuj urodziny, wieczór panieński, wieczór kawalerski bądź imprezę dla gościa honorowego.
  • Zarezerwuj kilka pokoi zagadek aby konkurować z przyjaciółmi!

Jeśli chcesz zorganizować imprezę po prostu do nas napisz cezary@escapeme.pl lub zadzwoń na numer 572 289 590 na pewno uda nam się dopasować coś do Twoich wymagań.