Pokoje zagadek Szczecin

Macie 60 minut żeby wydostać się z trzech klimatycznych pokoi zagadek. Chatka Hagrida pozwoli przenieść się do świata Harrego Pottera. Kac Szczecin da wam możliwość poznania Szczecina od innej strony. Kuźnia Krasnoluda przeniesie was do świata Śródziemia Hobbita i Władcy Pierścieni.

Zgrana ekipa

Pokoje stworzone są dla grup od 2-5 osób . Nasze pokoje zagadek są tak zaprojektowane, by wszyscy uczestnicy musieli współpracować.

Poziom trudności

Pokój dla graczy początkujących jak i dla doświadczonych, dzięki rozbudowanemu oraz ciekawemu systemowi podpowiedzi

Często zadawanie pytania!

A co gdy czas gry się skończy ?

Kiedy nie uda wam się wyjść w regulaminowym czasie gry (60 minut), nasz mistrz gry otworzy wam drzwi i wypuści was z pokoju. Mistrz gry powie wam też w ilu procentach przeszliście pokój i rozwieje wszelkie pytania. Rewanże zawsze są w cenie 69 zł, o szczegóły pytajcie Mistrza Gry.


Czy podczas gry ktoś jest z nami ?

Podczas gry w pokoju jesteście tylko wy, lecz całą waszą rozgrywkę nadzoruje Mistrz Gry który czuwa nad płynnością waszej rozgrywki, aby podać wam podpowiedź w odpowiednim momencie.


Czy musimy mieć coś ze sobą do gry ?

Żeby grać w naszych pokojach nie potrzebujecie dodatkowych przedmiotów. Wszystkie elementy potrzebne do rozgrywki są w pokoju. Polecamy zabrać ze sobą odrobine optymizmu .


Kto może brać udział w zabawie?

Nasze pokoje są dla wszystkich młodszych oraz dorosłych. Poziom trudności dostosowujemy do graczy więc początkujący i zaawansowani gracze bawią się u nas dobrze. Ważne jest aby gracze poniżej 12 roku życia byli w pokoju z osobą dorosłą gdyż może być zbyt trudno. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego 512 589 512


Escape Room Szczecien Chatka Hagrida

Udając się po zielarską poradę do gajowego i strażnika kluczy Hagrida, trafiacie do jego chatki na skraju Zakazanego Lasu. Drzwi są lekko uchylone więc wchodzicie. Nagle słyszycie dziwne dźwięki z tajemniczej skrytki. Czyżby to Akramantula Aragog?!


Escape Room Szczecin Komnata Tajemnic

Pomóż w rozpracowaniu planu Salazara S. i nie dopóść aby legendarna Komnata Tajemic została zapieczętowana. Czeka Cię przygoda pełna zwrotów akcji, daj ponieść się magii.


Escape Room Szczecin Kuźnia Krasnoluda

Świat śródziemna nigdy nie był łaskawy dla Krasnoludów. Może dla tego tak bardzo chcieli gromadzić dobra. Waszym zadaniem jest odzyskać białe kamienie z czystego światła gwiazd dla Leśnych Elfów, prosto z Kuźni Krasnoluda.


Escape Room Szczecin Piracka Skrzynia Umarlaka

Piracka przygoda na wodach Karaibów czeka. Traficie na pokład legendarnego statku Latający Holender, dowodzonego przez kapitana Davy'ego Jonesa. Musicie znaleźć miejsce ukrycia legendarnej Skrzyni Umarlaka. Macie godzinę na spądrowanie pokładu.


Escape Room Szczecin Narco

Jeden ze specjalnych agentów antynarkotykowych DEA został przejęty przez ludzi Escobara. Dostaliście cynk od informatora gdzie może być przetrzymywany. Czas na mocne wejście, ale uważajcie bo w tym miejscu może być bomba. Odbić agenta i zdobyć dowody na Escobara, jest to jego prywatna meta więc coś na pewno będzie. Pokój zagadek akcji, nie daj by bomba wybuchła, odbij zakładnika - a to wszystko 60 min. Pokój z kilkoma stopniami trudności więc i początkujący i zaawansowani dobrze się pobawią.


Jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytanie to prosimy o kontakt: tel. 516 589 512